Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Ukrainas Arodbiedrību federācijas paziņojums starptautiskajām arodbiedrību apvienībām, valstu nacionālajiem arodbiedrību centriem

5. marts, 2014

Ukrainas Arodbiedrību federācija, kuras rindās ir vairāk nekā 7 miljoni arodbiedrības biedru, arī krievu un krievvalodīgo Ukrainas pilsoņu, izlēmīgi paziņo, ka ir par teritoriāli vienotu Ukrainu.

Mums nav nepieciešama citas valsts aizstāvība. Visus jautājumus, kas saistīti arī ar krievvalodīgajiem iedzīvotājiem Krimā, var un vajag risināt tikai mierīgā ceļā, bez provocējošas ukraiņu sabiedrības šķelšanas un teritoriālās vienotības pārkāpumiem.

Krievijas argumenti bruņoto spēku pielietošanas sakarā ir nepamatoti un runā pretī Krievijas Federācijas starptautiskajām saistībām.

Saistībā ar 1994.gada Budapeštas memorandu par drošības garantijām Ukrainai saistībā ar pievienošanos Līgumam par kodolieroču nepielietošanu, Krievija, ASV un Lielbritānija garantēja Ukrainai neatkarību, vienotību un drošību.

Krievijas Federācijas Padomes lēmums ievest bruņotos spēkus Ukrainas teritorijā ir rupjš starptautisko tiesību pārkāpums un atklāta iejaukšanās suverēnas valsts iekšējās lietās.

Ukrainas arodbiedrību federācija aicina starptautisko arodbiedrību sabiedrību aktīvi izteikt stingru atbalstu Ukrainas teritoriālajai vienotībai un pieprasīt izbeigt spriedzes kāpināšanu, lai nepieļautu asinsizliešanu.

Ukrainas Arodbiedrību federācijas priekšsēdētāja v.i.  Grigorijs Osovojs