Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Zināšanas darba tiesībās skolēni demonstrēs izstādē „Skola 2014”

26. februāris, 2014

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) arī šogad ar jauniem erudīcijas pasākumiem veicina profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par darba tiesībām un darba drošību, gatavojot viņus darba dzīvei. Tādēļ LBAS izstādes „Skola 2014” ietvaros organizē konkursu „Zini! Ne mini!” profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem.

Konkurss „Zini! Ne mini!” risināsies izstāžu centrā BT1 28.februārī plkst.14.00, Konferenču zālē Nr.1. Konkursā skolēni sacentīsies individuāli, sacenšoties zināšanās par darba tiesībām, darba aizsardzību un arodbiedrību lomu darbavietā.

Šim konkursam bija jāpiesakās iepriekš, un to ir izdarījuši 11 skolu 24 audzēkņi. Ar visām šīm izglītības iestādēm LBAS jau ir izveidojusies sadarbība agrāk organizēto konkursu „Profs” ietvaros. Tās ir: Saulaines profesionālā vidusskola, PIKC Rīgas valsts tehnikums, Daugavpils celtnieku profesionālā vidusskola, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Valmieras profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, PIKC Liepājas Valsts tehnikums, PIKC Ogres Valsts tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Daugavpils profesionālā vidusskola, Malnavas koledža.

Visiem konkursa dalībniekiem ir sarūpētas pievilcīgas balvas, un īpaši vērtīgas tās būs 5 labākajiem.

Konkursu „Zini! Ne mini!” atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija.

Izstāde „Skola 2014” risināsies no 28.februāra līdz 2.martam izstāžu centrā BT1, Ķīpsalā. Tajā piedalīsies arī LBAS ar savu informatīvo stendu, kurā būs iespējams saņemt LBAS speciālistu konsultācijas un iepazīties ar informatīvajiem materiāliem par sociālo dialogu un arodbiedrības lomu.

Papildu informācija par LBAS dalību izstādē „Skola 2014”: Liene Liekna, tālr. 28375559

Papildu informācija par konkursu „Zini! Ne mini!”: Mārtiņš Pužuls, tālr. 29108231

Pasākums tiek īstenots saskaņā ar Eiropas Sociālā fonda projektu „Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības administratīvās kapacitātes stiprināšana” (1DP/1.5.2.2.1/08/IPIA/SIF/001/01)