Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

LBAS valde tiekas ar Ministru prezidenti un labklājības ministru

29. janvāris, 2014

29.janvārī plkst.10.00 notiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) Valdes sēde, kuras laikā ar arodbiedrību pārstāvjiem tiksies Ministru prezidente L. Straujuma un labklājības ministrs U. Augulis.

Ministru prezidente ar LBAS Valdi tiksies plkst. 13.15, bet tikšanās ar labklājības ministru sāksies plkst. 10.00.

LBAS un dalīborganizācijas jau sagatavojušas virkni jautājumu Ministru prezidentei. Tie skar nacionālā līmeņa sociālo dialogu; akciju sabiedrības, arī „Lattelecom” nākotni, to sadarbību ar arodbiedrībām; par obligātā iepirkuma komponenti elektroenerģijai; par topošo Valsts dienesta likumu; privātajiem pensiju fondiem u.c. Ļoti nopietnus jautājumus Ministru prezidentei par nozares nākotni ir sagatavojusi Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.

Savukārt labklājības ministram arodbiedrības vaicās par jaunu iztikas minimuma aprēķināšanas kārtību; minimālās algas aprēķināšanas koncepciju; Sociālās drošības apakšpadomes darba nodrošināšanu; izdienas pensijām; par turpmāko sadarbību darba tiesību un darba aizsardzības jomās; nodarbinātības jautājumiem, t.sk., Jauniešu garantijām u.c. jautājumiem.