Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

LBAS Jelgavas pilsētas svētkos palīdzēs kļūt zinošākiem darba tiesībās

22. maijs, 2012

Sestdien, 26.maijā no plkst. 9.00 līdz 15.00 Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) konsultanti konsultēs par darba tiesību problēmjautājumiem, kā arī dalīsies ar noderīgiem informatīvās kampaņas “Zini darba tiesības! Esi drošs!” materiāliem. Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas apmeklēt arī “ToDo drošo māju”, lai interaktīvā veidā uzzinātu, kā ikdienā sevi pasargāt no dažādiem riskiem un drošības apdraudējumiem.

“ToDo drošā māja” ir skolēnu drošības kampaņas ietvaros īpaši izveidots mājoklis, kurā ietilpst virtuve, dzīvojamā istaba, garāža un pagalms. Tās iemītnieki palīdzēs bērniem izprast dažādo drošības elementu vietu un lomu viņu ikdienā. “ToDo drošās mājas” apmeklējums būs informatīvi izklaidējošs, jo katra zona ir veidota tā, lai bērni piedalās, ieklausās un atceras galvenos priekšnoteikumus, lai būtu droši un pasargāti ikdienā.

Ja neizdodas viesoties Jelgavas pilsētas svētkos un saņemt informatīvos materiālus un LBAS ekspertu konsultācijas to laikā, aicinām apmeklēt darba tiesībām veltīto mājas lapu www.darbatiesibas.lv. Tajā iespējams ne tikai iepazīties ar galvenajiem darba tiesību jautājumiem un konsultēties ar kādu no sešiem LBAS darba tiesību konsultantiem, bet arī saņemt materiālus, lai zinātu, kā sevi pasargāt, stājoties darba attiecībās, kā arī aizstāvēt situācijās, kad darba tiesības ir pārkāptas. Praktiski izmantojamo materiālu apkopojumā iekļauti: ieteikumi darba līgumam, paraugs pirmstiesas brīdinājumam un prasības pieteikumam par darba samaksas piedziņu, kā arī paraugs kreditora prasījumam.

Informatīvā kampaņa “Zini darba tiesības! Esi drošs!” tiek rīkota Eiropas Sociālā fonda projekta nr. 1DP/1.3.1.3.2./08/IPIA/NVA/001 "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" ietvaros.

Papildu informācijai:

Sigita Lapsiņa
LBAS komunikācijas koordinatore
mob.tālr. 26377286
e-pasts:sigita.lapsina@hkstrategies.com