Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Šonedēļ Rīgā būs apskatāma drošākā māja pasaulē

24. marts, 2010

Svētdien, 28. martā, "Arēnā Rīga" trešā piedzīvojumu festivāla "Ceļojums Zemūdens pasaulē" ietvaros, tās apmeklētājiem būs iespēja tikties ar drošības cimdu ToDo un apskatīt drošāko mājokli pasaulē.

Todo mājā ietilpst virtuve, dzīvojamā istaba, garāža, pagalms, kas palīdz bērniem izprast dažādo drošības elementu vietu viņu ikdienā. Katrs festivāla apmeklētājs, kas paviesosies drošā Todo mājā, dāvanā saņems „Zemūdens Noslēpumu grāmatu" ar interesantiem faktiem un atjautīgiem uzdevumiem brīvajiem brīžiem.

Drošā Todo mājokli palīdzējuši iekārtot eksperti no Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Izglītības un zinātnes ministrijas, Darba drošības un vides veselības institūta, AS "Latvijas Gāze", AS "Latvenergo", Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī drošības kompānijas „GRIFS AG".

Festivāla "Ceļojums Zemūdens pasaulē" programmā iekļauts arī milzu labirints ar divpadsmit lielformāta piepūšamajām atrakcijām, mazulīšu stūrītis un izstādes, pasaku lasīšanas stūrītis, fotografēšanās stendi, zemūdens masku, astoņkāju un origami vardīšu veidošanas darbnīcas.

Uzziņai:

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju pērnā gada nogalē organizēja informatīvo kampaņu, kuras laikā drošais Todo ar savu mājokli viesojās Vidzemes un Latgales skolās, vairāk nekā 5000 jaunāko klašu skolēnu izglītojot par elektrodrošību, gāzes drošību, ugunsdrošību un personisko drošību. Kampaņa risinājās ESF projekta "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" ietvaros.