Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

LBAS organizē diskusiju par valsts sociālās apdrošināšanas sistēmu

19. marts, 2010

Pirmdien, 22. martā plkst. 14.00, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība organizē diskusiju par valsts sociālās apdrošināšanas sistēmas finansiālo stabilitāti un sociālās apdrošināšanas pakalpojumu pieejamību.

Diskusijā piedalīsies LBAS vadība, LBAS dalīborganizāciju vadītāji un pārstāvji, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja A. Barča, Labklājības ministrijas (LM) Valsts sekretāra vietnieks I. Alliks, LM Sociālās apdrošināšanas departamenta direktore J. Muižniece, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras direktore I. Šmitiņa, Finanšu ministrijas, Valsts kases un Pensionāru federācijas pārstāvji.

Diskusijas mērķis ir pārrunāt situāciju valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā, tās finansiālo stabilitāti vidējā un ilgtermiņā; apspriest sociālās apdrošināšanas pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu, lai finanšu un ekonomiskās krīzes apstākļos mīkstinātu sociālās krīzes sekas iedzīvotājiem, kā arī veicinātu iedzīvotāju ticību valsts sociālās apdrošināšanas sistēmai kopumā.

Arodbiedrības uzskata, ka Latvijai, kā vienai no Eiropas Savienības dalībvalstīm, sociālās drošības politikas jomā jārespektē ES un Starptautisko tiesību aktu prasības, paredzētais Eiropas Komisijas atjauninātajā Sociālajā programmā.

Diskusija notiks LBAS telpās, Bruņinieku ielā 29/31, valdes zālē, 4.stāvā.