Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Nedēļas aktualitātes no 4. līdz 8. jūnijam

4. jūnijs, 2018

4.06. LTV 1 - raidījumā "Rīta panorāma" intervijā par virsstundu apmaksas problemātiku piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa.

4.-8.06. Ženēvā, Šveicē - SDO Starptautiskajā konferencē Latvijas delegācijas sastāvā piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

4., 5.06. Briselē - Eiropas Komisijas Arodapmācību padomdevēju komitejas sanāksme, piedalās LBAS eksperte L.Romele.

5.06. plkst. 10.00 Saeimā - Sociālo un darba lietu komisijas sēdē par grozījumiem Darba likumā piedalās LBAS jurists K. Rācenājs.

5., 6.06. Bellevue Park Hotel Riga - konferencē un diskusijās par ģenerālvienošanos un sociālā dialoga stiprināšanu būvniecības nozarē Baltijas valstīs un Polijā piedalās LBAS eksperti N. Preisa un M. Svirskis.

5.06. Satiksmes ministrijā - tikšanās ar satiksmes ministru U. Auguli, piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa.

6.06. plkst. 8.30 Saeimā - Eiropas lietu komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa. Darba kārtībā: par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padomē, kas notiks šī gada 7.–8. jūnijā; elektromobilitātes veicināšana Latvijā.

6.06. Tikšanās ar arodbiedrības LAKRS vadību un speciālistiem par summēto darba laiku. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa.

6.06. LTDA - tikšanās par projektu "Atbalsts ilgākam darba mūžam", piedalās projekta satura eksperts M. Pužuls un projekta koordinatore I. Semjonova.

6.06. Briselē - EESK SOC sekcijas sanāksmē piedalās LBAS ārējo sakaru koordinētāja A. Ābeltiņa.

7.06. LBAS - LBAS un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) organizētā diskusija par aktualitātēm ķīmijas rūpniecības jomā. Tiks prezentēts ziņojums “Ķīmiskā rūpniecība un tās saskarnozares”, diskusija par ķīmijas nozari, tās konkurētspēju, uzņēmējdarbību, nodarbinātību un ar to saistītajiem problēmjautājumiem.

7.06. LDzSA - profesijas standarta Dzelzceļa transporta pārvadājumu organizācijas un kustības drošības tehniķis izstrādes 1. seminārs, piedalās - L.Romele.

7.06. TV 24 - raidījuma ierakstā par portāla manabalss.lv iniciatīvu par 32 stundu darba nedēļu piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa. 

8.06. plkst. 9.00 Saeimā - Eiropas lietu komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa. Darba kārtībā: par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padomē, kas notiks šī gada 11. jūnijā.

8.06. plkst. 10.00 Kultūras ministrijā - Latvijas simtgades Rīcības komitejas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa.

9.06. plkst. 10.00 Lucavsalā - LBAS Lielās balvas izcīņa pludmales volejbolā.