Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

SOS! Eiropa – strādājošajiem!

29. maijs, 2017

Divus gadus pēc Eiropas Arodbiedrību konfederācijas (ETUC) kongresa 2015.gadā un divus gadus pirms nākamā kongresa, ETUC rīko vidusposma darbības izvērtēšanas konferenci. Konference notiek 29., 30., 31.maijā Romā.

Konferences galvenais mērķis ir diskutēt un rast risinājumus turpmākai darbībai, lai veicinātu Eiropas virzību nākotnē strādājošo cilvēku un viņu ģimeņu labklājības nodrošināšanai.

Konferencē piedalās aptuveni 300 arodbiedrību pārstāvji un lūgtie viesi, starp tiem savu dalību apstiprinājuši Eiropas Padomes prezidents D.Tusks, EK priekšsēdētājs Ž.K.Junkers, EP priekšsēdētājs A.Tajāni, kā arī Itālijas prezidents S.Mattarella.

Pirmajā dienā paredzētas svinības par godu Romas līguma 60.gadadienai, bet nākamajās dienās tiks pārskatīts Parīze manifests, ETUC Rīcības plāns, notiks diskusijas par kvalitatīvu darba vietu radīšanu, reformējot Eiropas ekonomisko pārvaldību, par Eiropas Sociālo tiesību pīlāru, algu paaugstināšanu, koplīgumiem, dzimumu līdztiesību, migrāciju un darbinieku norīkošanu.

Bez tam, paredzēts, ka noslēgumā tiks pieņemta Romas Arodbiedrību deklarācija par Eiropas nākotni.