Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

LBAS Lielās balvas pludmales volejbolā pirmā kārta

29. maijs, 2017

Jau otro gadu pēc kārtas LBAS Lielās balvas izcīņa startēja Latvijas gleznainajā vietā Irlavā. Arī šogad debesis bija svina pelēkas un kuru katru brīdi draudēja lietus gāziens, bet izrādījās, ka lietus tikai sīki smidzināja, netraucējot sporta aktivitātes.

Turnīru uzsāka septiņas komandas. Atklāšanas uzrunu teica LBAS priekšsēdētājs Egīls Baldzēns, kurš novēlēja sportisku garu un veiksmīgu turnīru .

Izloze bija nežēlīga, jau apakšgrupās volejbolisti netaupīja spēkus, lai tiktu izslēgšanas spēļu kārtā. Dažiem no sportistiem tā bija šosezon pirmā spēle atklātos laukumos. Saturīgu volejbolu demonstrēja visas komandas. Tiesneši, kuriem bija uzdevums noteikt kārtas labākos spēlētājus, ik pa laikam ziņoja citus spēlētāju vārdus.

Dramatiska cīņa izvērtās par pirmo vietu. Par to cīnījās Valmieras stikla šķiedras arodorganizācijas komanda (Latvijas Industriālo nozaru arodbiedrība) un Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības Zemgales komanda. Pirmo setu uzvar valmierieši, otrajā triumfē – sakarnieki. Trešajā pirmo mačbumbu servē Zemgales volejbolisti. Nekā, ... valmierieši atspēlē. Vēl sešas reizes tiek izspēlēta mačbuma. Septītā nes uzvaru VSŠ arodorganizācijas komandai

Labākajiem tiek pasniegtas balvas, par vērtīgāko spēlētāju tiek atzīta Aija Bērta no LSAB Zemgales (viņai balvu pasniedz Pēteris Krīgers, kas savulaik volejbolu uzaicināja uz Irlavu) un VSŠ arodorganizācijas komandas spēlētājs Kristers Kazaks.

Vietu sadalījums

  1. LIA VSŠ
  2. LSAB Zemgale
  3. LSAB Talsi
  4. LPNA Cēsu alus I
  5. Enerģija I
  6. Energija II
  7. LPNA Cēsu alus II

Nākamā kārta – 15. jūlijā Žagarkalna laivu bāzē. Vēl var pieteikties un cīnīties par Lielo balvu!

M. Pužuls,
galvenais tiesnesis